Smokin' Aces 2: Assassins' Ball (2010) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Smokin’ Aces 2: Assassins’ Ball (2010) HD

Smokin’ Aces 2: Assassins’ Ball (2010) HD

Prepare for Murder, Mayhem & Madness.Jan. 19, 2010 (USA, Canada)86 Min.R
Your rating: 0
3.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

P.J. Pesce
Director

Aktoret

Vinnie Jones isMcTeague
McTeague
Tommy Flanagan isLazlo Soot
Lazlo Soot
Tom Berenger isWalter Weed
Walter Weed
Ernie Hudson isAnthony Vejar
Anthony Vejar
Michael Parks isFritz Tremor
Fritz Tremor
Autumn Reeser isKaitlin '
Kaitlin '
Keegan Connor Tracy isVicky Salerno
Vicky Salerno
Carrie Keagan isNews Reporter
News Reporter
Jason Schombing isAgent Abrego
Agent Abrego

Permbledhje

Ualter Uid është një punonjës i thjeshtë në FBI kur byroja zbulon një komplot për vrasjen e tij. Një skuadër të degjeneruarish, vrasësish psikopatë, të dërguar nga njeriu misterioz, Hal Luko, për të marrë një shpërblim të madh përfshin edhe një bukuroshe të shkathët që ka një metodë unike për të vrarë prenë e saj, një psikopat që zotëron armë të fuqishme dhe një mjeshtër vdekjeprurës të maskimit.

Titulli origjinalSmokin' Aces 2: Assassins' Ball
Vlerësimi IMDb5.1 11,181 votes
Vlerësimi TMDb5.3 70 votes