Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Sorry to Bother You (2018) HD

Sorry to Bother You (2018) HD

Destiny Is CallingJul. 06, 2018 105 Min.
Your rating: 0
7.3 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Boots Riley
Director

Aktoret

Omari Hardwick isMr. _______
Mr. _______
Terry Crews isSergio Green
Sergio Green
Patton Oswalt isMr. _______'
Mr. _______'
David Cross isCassius Green'
Cassius Green'
Danny Glover isLangston
Langston
Armie Hammer isSteve Lift
Steve Lift

Permbledhje

Në një realitet tjetër të Oklandit të ditëve të sotme, shitësi Kasius Grin e gjen veten në një univers makabër, pasi zbulon çelësin e fitimit të të mirave materiale. Ndërkohë që karriera e Kasius vjen në rritje, miqtë dhe kolegët e tij organizojnë një protestë kundër shtypjes së korporatave. Në ç’krah do qëndrojë ai?

Titulli origjinalSorry to Bother You
Vlerësimi IMDb7.3 votes
Vlerësimi TMDb7 72 votes