Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bon Cop Bad Cop (2006) HD

Bon Cop Bad Cop (2006) HD

Shoot First Translate LaterJul. 06, 2006 116 Min.
Your rating: 0
7 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Erik Canuel
Director

Aktoret

Patrick Huard isDavid Bouchard
David Bouchard
Colm Feore isMartin Ward
Martin Ward
Michel Beaudry isJournaliste
Journaliste
Patrice Bélanger isTattoo Killer
Tattoo Killer
Richard Howland isHarry Buttman
Harry Buttman
Erik Knudsen isJonathan Ward
Jonathan Ward
Sarain Boylan isIris Ward
Iris Ward
Nicolas Canuel isAnimateur radio de Montréal
Animateur radio de Montréal

Permbledhje

Dy detektivë Kanadezë, një nga Ontario dhe një nga Kubeku, duhet të punojnë bashkë kur një viktimë gjendet në kufirin mes Ontarios dhe Kubekut…

Titulli origjinalBon Cop Bad Cop
Vlerësimi IMDb7.0 votes
Vlerësimi TMDb6.6 84 votes