Spooks The Greater Good (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Spooks The Greater Good (2015) HD

Spooks The Greater Good (2015) HD

Apr. 11, 2015 (UK)104 Min.R
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Peter Firth isHarry Pearce
Harry Pearce
Kit Harington isWill Holloway
Will Holloway
Jennifer Ehle isGeraldine Maltby
Geraldine Maltby
Lara Pulver isErin Watts
Erin Watts
Eleanor Matsuura isHannah Santo
Hannah Santo
Hugh Simon isMalcolm Wynn-Jones
Malcolm Wynn-Jones

Permbledhje

Kur një terrorist arratiset gjatë një dorëzimi, Uill Hallouej duhet të bashkohet me Herri Pirs, shef i turpëruar i Shërbimit Inteligjent MI5, që ta zbulojë dhe ta ndalojnë përpara një sulmi terrorist në Londër.

Titulli origjinalSpooks: The Greater Good
Vlerësimi IMDb6.2 14,702 votes
Vlerësimi TMDb5.7 158 votes