Spy Kids 2: Island of Lost Dreams (2002) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Spy Kids 2: Island of Lost Dreams (2002) HD

Spy Kids 2: Island of Lost Dreams (2002) HD

Little Spies. Big AttitudesAug. 07, 2002 (USA)100 Min.PG
Your rating: 5
6.5 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Antonio Banderas isGregorio Cortez
Gregorio Cortez
Carla Gugino isIngrid Cortez
Ingrid Cortez
Alexa PenaVega isCarmen Cortez
Carmen Cortez
Daryl Sabara isJuni Cortez
Juni Cortez
Mike Judge isDonnagon
Donnagon
Cheech Marin isFelix Gumm
Felix Gumm
Emily Osment isGerti Giggles
Gerti Giggles

Permbledhje

OSS tani ka një seksion të plotë fëmijësh spiunë, nga të cilat Karmen Kortez dhe Xhuni Kortez janë bërë agjentë. Ata përballen me një konkurrencë shumë të vështirë të Geri dhe Gerti Gigles, fëmijët e agjentit të dyfishtë Donagon Gigles, të cilin Karmen dhe Xhuni ndihmoi për të shpëtuar në filmin e mëparshëm.

Titulli origjinalSpy Kids 2: The Island of Lost Dreams
Vlerësimi IMDb5.1 47,061 votes
Vlerësimi TMDb5.2 393 votes