Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Stolen (2012) HD

Stolen (2012) HD

Never steal from the world's greatest thief.May. 17, 2012 (USA)96 Min.R
Your rating: 0
9.7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Simon West
Director

Aktoret

Nicolas Cage isWill Montgomery
Will Montgomery
Malin Åkerman isRiley Simms
Riley Simms
Josh Lucas isCab Driver
Cab Driver
Danny Huston isTim Harlend
Tim Harlend
Mark Valley isFletcher
Fletcher

Permbledhje

Një ish hajdut i çmendur fillon kërkimet për vajzen e tij të cilën e kanë rrëmbyer dhe e mbajnë peng në bagazhin e nje taksie.

Titulli origjinalStolen
Vlerësimi IMDb5.5 38,150 votes
Vlerësimi TMDb5.1 296 votes