Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The 15:17 to Paris (2018) HD

The 15:17 to Paris (2018) HD

In the face of fear ordinary people can do the extraordinaryFeb. 02, 2018 94 Min.
Your rating: 10
10 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jenna Fischer isHeidi Skarlatos
Heidi Skarlatos
Judy Greer isJoyce Eskel
Joyce Eskel
Bryce Gheisar isYoung Alek Skarlatos
Young Alek Skarlatos
Jaleel White isGarrett Walden
Garrett Walden
Tony Hale isCoach Murray
Coach Murray

Permbledhje

Në gusht të vitit 2015, një terrorist i ISIS hipi në trenin # 9364 nga Brukseli për në Paris. I armatosur me një AK-47 dhe municion të mjaftueshëm për të vrarë më shumë se 500 njerëz, terroristi mund të ketë pasur sukses, nese tre shokët amerikan, nuk do të ishin në atë tren. Njëri ishte një student i kolegjit, njëri ishte një entuziast i arteve marciale dhe një pilot i avioneve te klasit të parë në Forcën Ajrore të SHBA-së dhe tjetri ishte anëtar i Gardës Kombëtare të Oregonit .

Titulli origjinalThe 15:17 to Paris
Vlerësimi IMDb5.0 votes
Vlerësimi TMDb5.2 232 votes