Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Two Lovers and a Bear (2016) HD

Two Lovers and a Bear (2016) HD

Oct. 07, 2016 (USA)96 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Kim Nguyen
Director

Aktoret

Permbledhje

Vendosur në një qytet të vogël pranë Polin e Veriut, ku rrugët nuk çojnë askund, historia ndjek Romanin dhe Lusin, dy shpirtra të zjarrtë që që bashkohen për të hedhur një hap në jetë dhe për të gjetur paqen e brendshme.

Titulli origjinalTwo Lovers and a Bear
Vlerësimi IMDb6.2 668 votes
Vlerësimi TMDb7.7 21 votes