Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The First Purge (2018) HD

The First Purge (2018) HD

A Nation RebornJul. 04, 2018 97 Min.
Your rating: 10
7.9 13 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Mugga isDolores
Dolores
Marisa Tomei isDr. May Updale / Architect
Dr. May Updale / Architect
Patch Darragh isArlo Sabian / Chief of Staff
Arlo Sabian / Chief of Staff

Permbledhje

Për të nxitur normën e krimit nën një për qind për pjesën tjetër të vitit, Etërit e rinj themelues të Amerikës testojnë një teori sociologjike që nxjerr agresionin për një natë në një komunitet të izoluar. Por kur dhuna e shtypësve plotëson zemërimin e të tjerëve, infeksioni do të shpërthejë nga kufijtë e gjyqit dhe të qytetit dhe do të përhapet në mbarë vendin.

Titulli origjinalThe First Purge
Vlerësimi IMDb5.2 votes
Vlerësimi TMDb6 689 votes