The Foreigner (2017) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Foreigner (2017) HD

The Foreigner (2017) HD

Never push a good man too farSep. 24, 2017 (USA)114 Min.R
Your rating: 10
8.8 30 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jackie Chan isQuan Ngoc Minh
Quan Ngoc Minh
Pierce Brosnan isLiam Hennessy
Liam Hennessy
Charlie Murphy isMaggie / Sara McKay
Maggie / Sara McKay
Liu Tao isKeyi Lan
Keyi Lan
Simon Kunz isMatthew Rice
Matthew Rice
Dermot Crowley isHugh McGrath
Hugh McGrath
Jorge Leon Martinez isForensic Officer
Forensic Officer
Rory Fleck-Byrne isSean Morrison
Sean Morrison

Permbledhje

Një biznesmen i përulur (Jackie Chan) vihet në kërkim të drejtësisë pasi vajza i vritet në një sulm terrorist. Kërkimi i tij i pamëshirshëm për të gjetur terroristët çon në një konflikt si maceja dhe miun me një zyrtar të qeverisë britanike, të cilit e kaluara e tij mund të mbajë gjurmët e identiteteve të vrasësve të pakapshëm.

Titulli origjinalThe Foreigner
Vlerësimi IMDb7.2 11,257 votes
Vlerësimi TMDb6.3 62 votes