Dawn of the Dead (2004) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Dawn of the Dead (2004) HD

Dawn of the Dead (2004) HD

When the undead rise, civilization will fall.Mar. 19, 2004 (USA, Canada, Japan, France)101 Min.R
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një detektive hap një hetim 15 vjeçar për një person të humbur dhe fillon të dyshojë që është vrasje, dhe që një fermer vendas është i përfshirë.

Titulli origjinalDawn of the Dead
Vlerësimi IMDb7.4 201,091 votes
Vlerësimi TMDb6.9 818 votes