The Good Dinosaur (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Good Dinosaur (2015) HD

The Good Dinosaur (2015) HD

Little Arms With Big AttitudeNov. 14, 2015 (USA)93 Min.PG
Your rating: 10
8.3 11 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Peter Sohn
Director

Aktoret

Raymond Ochoa isArlo (voice)
Arlo (voice)
Jack Bright isSpot (voice)
Spot (voice)
Jeffrey Wright isPoppa (voice)
Poppa (voice)
Frances McDormand isMomma (voice)
Momma (voice)
Maleah Nipay-Padilla isYoung Libby (voice)
Young Libby (voice)
Ryan Teeple isYoung Buck (voice)
Young Buck (voice)
Jack McGraw isYoung Arlo (voice)
Young Arlo (voice)
Marcus Scribner isBuck (voice)
Buck (voice)
Peter Sohn isForrest Woodbush (voice)
Forrest Woodbush (voice)
Steve Zahn isThunderclap (voice)
Thunderclap (voice)

Permbledhje

Në një botë ku dinosaurët dhe njerëzit jetojnë një jetë krah pas krahu një pasatosaurus i quajtur Arlo bën një shok të pa pëlqyer njeri.

Titulli origjinalThe Good Dinosaur
Vlerësimi IMDb6.8 75,738 votes
Vlerësimi TMDb6.6 1365 votes