Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Passenger (2023)

The Passenger (2023)

Ngit ose vdis.Aug. 04, 2023 98 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Carter Smith
Director

Aktoret

Permbledhje

Një djalë detyrohet të përballet me frikën e tij dhe të përballet me të kaluarën e tij të trazuar. Ai duhet të gjejë një mënyrë për të mbijetuar kur partneri i tij shkon në një zbavitje të dhunshme vrasjeje.

Titulli origjinalThe Passenger
Vlerësimi IMDb6.0 votes
Vlerësimi TMDb6.25 18 votes