The Possession of Michael King (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Possession of Michael King (2014) HD

The Possession of Michael King (2014) HD

If you invite it in, it will never let you go.Aug. 22, 2014 (USA)83 Min.R
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Majkëll King, një njeri që nuk besonte as në Zot dhe as në djall, i shtyrë nga vdekja e papritur e gruas së tij, vendos të bëj një dokumentar për gjërat e mbinatyrshme dhe e vendos veten në qendër të këtij eksperimenti. Ai do të bëjë gjithçka vetëm për të marrë një provë fizike që tregon se Zoti apo djalli ekzistojnë.

Titulli origjinalThe Possession of Michael King
Vlerësimi IMDb5.7 9,455 votes
Vlerësimi TMDb5.7 113 votes