Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Three Musketeers – Part II: Milady (2023)

The Three Musketeers – Part II: Milady (2023)

Aventura vazhdon, kaos pason...Dec. 13, 2023 121 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Eva Green isMilady
Milady
Lyna Khoudri isConstance Bonacieux
Constance Bonacieux
Louis Garrel isLouis XIII
Louis XIII
Jacob Fortune-Lloyd isLe Duc de Buckingham
Le Duc de Buckingham
Eric Ruf isLe Cardinal de Richelieu
Le Cardinal de Richelieu

Permbledhje

Constance Bonacieux është rrëmbyer para syve të D’Artagnan. Në një kërkim të furishëm për ta shpëtuar atë, muskëtieri i ri, i ndihmuar nga Athos, Porthos dhe Aramis, detyrohet të bashkojë forcat me misteriozen Milady de Winter.

Titulli origjinalLes trois mousquetaires : Milady
Vlerësimi IMDb6.4 votes
Vlerësimi TMDb6.5 421 votes