The Veteran (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Veteran (2011) HD

The Veteran (2011) HD

A True Soldier Never Leaves The BattlefieldApr. 29, 2011 (UK)98 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Matthew Hope
Director

Aktoret

Tony Curran isChris Turner
Chris Turner
Tom Brooke isDanny Turner
Danny Turner
Ivanno Jeremiah isFahad Sahal
Fahad Sahal
Selva Rasalingam isFawwaz Abdullah
Fawwaz Abdullah

Permbledhje

Një ushtar i kthyer nga lufta ne Afganistan zbulon një komplot qe përfshin shërbimet e inteligjencës dhe te një bande te drogës.

Titulli origjinalThe Veteran
Vlerësimi IMDb5.9 6,501 votes
Vlerësimi TMDb5.8 41 votes