Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Young Messiah (2016) HD

The Young Messiah (2016) HD

Before he was the savior, he was a child.Mar. 10, 2016 (USA)120 Min.PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Filmi tregon historinë e Jezus Krishtit në moshën 7-vjeçare teksa ai dhe familja e tij largohen nga Egjipti për t’u kthyer në shtëpinë e tyre në Nazaret. Treguar nga perspektiva e tij prej fëmije, historia ndjek Jezusin teksa shkon drejt identitetit të tij besimtar.

Titulli origjinalThe Young Messiah
Vlerësimi IMDb5.5 2,181 votes
Vlerësimi TMDb6.3 26 votes