Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Tom and Jerry: Spy Quest (2015) HD

Tom and Jerry: Spy Quest (2015) HD

Jun. 09, 2015 (USA)73 Min.N/A
Your rating: 1
8.7 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Spike Brandt
Director

Aktoret

Reese C. Hartwig isJohnny Quest
Johnny Quest

Permbledhje

Tomi dhe Xherri po kalojnë një ditë relaksuese në plazh deri sa arrijnë Xhoni Kuest, Haxhi dhe Bandit. Ata duhet të ndalojnë një ushtri me maçokë të këqinj, që këta të fundit të mos vjedhin shpikjen më të re të doktor Kuestit.

Titulli origjinalTom and Jerry Spy Quest
Vlerësimi IMDb6.4 498 votes
Vlerësimi TMDb5.4 5 votes