Tropic Thunder (2008) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Tropic Thunder (2008) HD

Tropic Thunder (2008) HD

The movie they think they're making... isn't a movie anymore.Aug. 09, 2008 (USA, UK, Germany)107 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Ben Stiller
Director

Aktoret

Ben Stiller isTugg Speedman
Tugg Speedman
Jack Black isJeff Portnoy
Jeff Portnoy
Robert Downey Jr. isKirk Lazarus
Kirk Lazarus
Nick Nolte isFour Leaf Tayback
Four Leaf Tayback
Steve Coogan isDamien Cockburn
Damien Cockburn
Jay Baruchel isKevin Sandusky
Kevin Sandusky
Bill Hader isStudio Executive Rob Slolom
Studio Executive Rob Slolom

Permbledhje

Komedia amerikane e quajtur Tropic Thunder që mund të shihni me titra shqip, tregon se si në një xhungël të vërtetë xhirohet një film luftë me aktorë shumë të famshëm, ku në mesin e tyre është: një hero ushtarak, një mjeshtër i humorit dhe një djalë reper me ngjyrë. Por, kur producentët e kuptojnë se paratë në dispozicion për filmin kanë mbaruar, xhirimet përfundojnë pa u thënë protagonistëve, të cilët planifikojnë të shkojnë me armë të rreme kundër kriminelëve të vërtetë dhe…

Titulli origjinalTropic Thunder
Vlerësimi IMDb7.0 320,601 votes
Vlerësimi TMDb6.4 1393 votes