Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Wolves (2014) HD

Wolves (2014) HD

Unleash the beastAug. 28, 2014 (France, Canada)90 Min.R
Your rating: 0
9.5 11 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

David Hayter
Director

Aktoret

Lucas Till isCayden Richards
Cayden Richards
Stephen McHattie isJohn Tollerman
John Tollerman
Merritt Patterson isAngelina Timmins
Angelina Timmins

Permbledhje

Historia e Kejden Riçards, një njeri-ujk që u detyrua të hiqte dorë nga jeta e tij e vjetër dhe përallore për shkak të vrasjes aksidentale të prindërve të tij adoptues.

Titulli origjinalWolves
Vlerësimi IMDb5.3 6,269 votes
Vlerësimi TMDb5.5 68 votes