Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Unfriended: Dark Web (2018) HD

Unfriended: Dark Web (2018) HD

Death wants some face time.Jul. 19, 2018 92 Min.
Your rating: 0
9 6 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Colin Woodell isMatias O'
Matias O'
Betty Gabriel isNari Jemisin
Nari Jemisin
Andrew Lees isDamon Horton
Damon Horton
Connor Del Rio isAj Williams
Aj Williams
Stephanie Nogueras isAmaya DeSoto
Amaya DeSoto
Savira Windyani isLexx Putri
Lexx Putri
Alexa Mansour isErica Dunne
Erica Dunne

Permbledhje

Kur një programues gjen një skedar të dosjeve të fshehura në laptopin e tij të ri, ai dhe miqtë e tij padashur futen në thellësitë e rrjetit të errët. Ata së shpejti zbulojnë se dikush ka shikuar çdo lëvizje të tyre dhe do të shkojë në gjasa të paimagjinueshme për të mbrojtur rrjetën e errët.

Titulli origjinalUnfriended: Dark Web
Vlerësimi IMDb5.5 votes
Vlerësimi TMDb6 32 votes