Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Varg Veum – The Consorts of Death (2011) HD

Varg Veum – The Consorts of Death (2011) HD

Apr. 08, 2011 97 Min.
Your rating: 0
9 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Varg Veum thirret nga shefi i policisë Hamre për një vrasje që ndodh në një fermë jashtë Bergenit. Një çift i martuar është vrarë brutalisht, dhe të gjitha provat tregojnë për birin e tyre birësues, 16 …

Titulli origjinalVarg Veum - Dødens drabanter
Vlerësimi IMDb6.2 votes
Vlerësimi TMDb6.4 8 votes