Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
War of the Dead (2011) DVD

War of the Dead (2011) DVD

What Killed Them Made Them StrongerOct. 22, 2011 (USA, Lithuania, Italy)86 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Andrew Tiernan isMartin Stone
Martin Stone
Mikko Leppilampi isLieutenant Laakso
Lieutenant Laakso
Jouko Ahola isCaptain Niemi
Captain Niemi

Permbledhje

Një grup  ushtarësh amerikanë dhe finlandezë futen në dyluftim me rusët. Misioni i tyre ështe që të gjejnë bunkerin sovjetik.Pasi behet sulmi, gjërat nuk  shkojnë mirë, dhe të gjithë përballen me ushtarë të vdekur por në të vërtetë të gjallë. Për më shumë mbetet të shihet filmi…

Titulli origjinalWar of the Dead
Vlerësimi IMDb4.1 2,210 votes
Vlerësimi TMDb3.1 12 votes