Secret Invasion

Secret Invasion

Jun. 21, 2023
Your rating: 0
8.8 9 votes

Video trailer

Images

Synopsis

Nick Fury dhe Talos zbulojnë një grup Skrull-sh që ndryshojnë formën, të cilët kanë depërtuar në Tokë prej vitesh.

Original titleSecret Invasion
Firt air dateJun. 21, 2023
Last air dateJul. 05, 2023
Seasons1
Episodes6
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Jun. 21, 2023