10x10 (2018) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
10×10 (2018) HD

10×10 (2018) HD

There are some secrets we cannot escapeApr. 13, 2018 86 Min.
Your rating: 1
6.8 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

-Luisi është një djalosh i zakonshëm, por në realitet ai fsheh një fiksim, hakmarrje, kundër Ketit. Luisi rrëmben Ketin në mes të ditës dhe e çon në shtëpinë e tij, ku e mbyll në një dhomë dhe përpiqet të nxjerrë një sekret të errët nga e kaluara e saj…

Titulli origjinal10x10
Vlerësimi IMDb4.9 votes
Vlerësimi TMDb3.9 12 votes