Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Lost Brother (2017) HD

The Lost Brother (2017) HD

Mar. 20, 2017 112 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Setarti po mbytet në asgjë. Pa punë ose qëllim, kalon ditët e tij brenda duke shikuar dokumentarë në televizion, derisa një ditë ai është njoftuar se nëna dhe vëllai i tij janë qëlluar me armë. Ai udhëton nga Buenos Aires në Lapachito, një qytet i rrënuar në krahinën e Çaço në Argjentinën veriore për t’u marrë me trupat e tyre dhe për të marrë paratë e sigurimit të jetës. Atje ai takon Duarte, një lloj bosi në qytet dhe një shok i vrasësit të nënës së tij, i cili gjithashtu i rrëmben njerëzit për para. Rruga e Setarti do ta çojë atë në kryerjen e veprimeve të paligjshme…

Titulli origjinalEl otro hermano
Vlerësimi IMDb6.7 votes
Vlerësimi TMDb7.4 11 votes