6 Years (2015) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
6 Years (2015) HD

6 Years (2015) HD

Aug. 18, 2015 (USA)84 Min.NOT RATED
Your rating: 8
9 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një çift i ri, të lidhur nga një dashuri në dukje ideale, nis të çbëhet teksa mundësi të papritura i rrotullojnë drejt një rruge te paqëndrueshme dhe të dhunshme, duke kërcënuar të ardhmen që ata kishin imagjinuar gjithmonë.

Titulli origjinal6 Years
Vlerësimi IMDb5.6 7,487 votes
Vlerësimi TMDb5.4 226 votes