Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Ace Ventura: When Nature Calls (1995) HD

Ace Ventura: When Nature Calls (1995) HD

New animals. New adventures. Same hair.Nov. 10, 1995 (USA)90 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jim Carrey isAce Ventura
Ace Ventura
Ian McNeice isFulton Greenwall
Fulton Greenwall
Simon Callow isVincent Cadby
Vincent Cadby
Bob Gunton isBurton Quinn
Burton Quinn
Sophie Okonedo isThe Wachati Princess
The Wachati Princess
Tommy Davidson isThe Tiny Warrior
The Tiny Warrior
Danny D. Daniels isWachootoo Witch Doctor
Wachootoo Witch Doctor
Sam Motoana Phillips isWachootoo Chief
Wachootoo Chief

Permbledhje

Një detektiv i pensjonuar dhe një djalosh Ace Ventura, marri rrugen për të gjetur një simbol për një fisë, në Afrike e largët.

Titulli origjinalAce Ventura: When Nature Calls
Vlerësimi IMDb6.3 167,416 votes
Vlerësimi TMDb6.1 871 votes