Up in the Air (2009) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Up in the Air (2009) HD

Up in the Air (2009) HD

The story of a man ready to make a connection.Sep. 05, 2009 (USA)109 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

George Clooney isRyan Bingham
Ryan Bingham
Vera Farmiga isAlex Goran
Alex Goran
Anna Kendrick isNatalie Keener
Natalie Keener
Jason Bateman isCraig Gregory
Craig Gregory
Melanie Lynskey isJulie Bingham
Julie Bingham
Sam Elliott isMaynard Finch
Maynard Finch
Amy Morton isKara Bingham
Kara Bingham
Danny McBride isJim Miller
Jim Miller

Permbledhje

e një punë të udhëtojë nëpër vend dhe të pushojë njerëzit nga puna, Ryan Bingham gëzon jetën e tij jashtë orarit të punës, por kupton që kjo jetesë kërcënohet nga prania e një punonjëse të re dhe një interesi dashurie.

Titulli origjinalUp in the Air
Vlerësimi IMDb7.4 278,862 votes
Vlerësimi TMDb6.7 1029 votes