Alien Raiders (2008) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Alien Raiders (2008) HD

Alien Raiders (2008) HD

Sep. 21, 2008 (USA)85 Min.R
Your rating: 8
8.7 6 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Është fundi i natës , dhe në një supermarket ushqimore familjare dyqan në Buck Lake, Arizona në ora 11:07, vetëm pak para mbylljes,  një grup i maskuar dhe i armatosur deri në dhëmbë pushtojn dyqanin duke vrarë disa prej punonjësve dhe blerësit dhe duke mbajtur peng pjesën tjetër. Megjithëse pengmarrësit në të parë duken se janë grabitës apo terroristë, ata zbulojnë veten të jetë një kuadër i shkencëtarëve të papërgjegjshme që ka zbuluar dhe gjurmuar një infektimi i huaj për këtë dyqan në këtë natë, dhe ata janë të vendosur për të gjetur se cili prej të mbijetuarve janë jashtëtokësorët dhe të përfundojë pushtimin me çdo kusht.

Titulli origjinalAlien Raiders
Vlerësimi IMDb5.6 7,877 votes
Vlerësimi TMDb5.2 50 votes