Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Baang (2023)

Baang (2023)

Aug. 18, 2023 124 Min.
Your rating: 0
2.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Aravi, Bushani dhe Sunili aksidentalisht bien në duart e dy gangsterëve të rrezikshëm, Babit dhe Leonës. Ata bëjnë një garë me kohën për të përfunduar një detyrë gati të pamundur që të shpëtojnë një shpirt të pafajshëm.

Titulli origjinalBaang
Vlerësimi IMDb6.9 votes