Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bad Moon (1996) HD

Bad Moon (1996) HD

Half man. Half wolf. Total terror.Nov. 01, 1996 (USA)80 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Eric Red
Director

Aktoret

Permbledhje

Lufta e një njeriu për të përmbajtur mallkimin që ai fsheh brenda … dhe përpjekja e tij e fundit për të çliruar veten me dashurinë e familjes. Por kur duket sikur po humbet betejën e tij dhe rrezikon gjithçka që ka më të dashur, qeni i familjes, Thor, është shpresa e fundit për mbijetesën e familjes së tij … dhe fundi i mallkimit të tij nga Deti i Vogël.

Titulli origjinalBad Moon
Vlerësimi IMDb5.7 4,260 votes
Vlerësimi TMDb5.8 29 votes