Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Barely Lethal (2015) HD

Barely Lethal (2015) HD

Click. Clique. Bang.Apr. 30, 2015 (USA)96 Min.PG-13
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Kyle Newman
Director

Aktoret

Hailee Steinfeld isMegan Walsh
Megan Walsh
Jessica Alba isVictoria Knox
Victoria Knox
Dove Cameron isLiz Larson
Liz Larson
Thomas Mann isRoger Marcus
Roger Marcus
Toby Sebastian isCash Fenton
Cash Fenton
Jaime King isSpecial Analyst Knight
Special Analyst Knight
Rob Huebel isMr. Marcus
Mr. Marcus

Permbledhje

Një adoleshente agjente që do një adoleshencë normale shtiret sikur vdes dhe regjistrohet në një gjimnaz periferik. Ajo shumë shpejt mëson se t’I mbijetosh ujërave të trazuar të gjimnazit është më sfiduese se spinuazhi ndërkombëtar.

Titulli origjinalBarely Lethal
Vlerësimi IMDb5.3 13,380 votes
Vlerësimi TMDb5.4 269 votes