Noah (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Noah (2014) HD

Noah (2014) HD

The end of the world is just the beginning.Mar. 20, 2014 (USA)139 Min.PG-13
Your rating: 0
7.8 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Vizione nga Zoti paralajmërojnë Noe’n (Russell Crowe) për katastrofën e ardhshme të botës. Edhe pse ai do mundohet të bindë njerëzit për të keqen që po vjen dhe ti ndihmojë që të shpëtojnë, askush prej tyre s’e dëgjon atë. Atëherë Noe vendos se duhet që ta marrë vetë gjendjen në dorë në mënyrë që të mbrojë familjen e tij…

Titulli origjinalNoah
Vlerësimi IMDb5.8 208,208 votes
Vlerësimi TMDb5.5 1977 votes