Batman vs. Two-Face 2017 me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Batman vs. Two-Face (2017) HD

Batman vs. Two-Face (2017) HD

Everyone must face their demons.Oct. 08, 2017 72 Min.PG
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Rick Morales
Director

Aktoret

Adam West isBruce Wayne / Batman (voice)
Bruce Wayne / Batman (voice)
Burt Ward isDick Grayson / Robin (voice)
Dick Grayson / Robin (voice)
William Shatner isHarvey Dent / Two-Face (voice)
Harvey Dent / Two-Face (voice)
Julie Newmar isCatwoman (voice)
Catwoman (voice)
Steven Weber isAlfred Pennyworth (voice)
Alfred Pennyworth (voice)
Jim Ward isCommissioner Gordon (voice) / Hugo Strange (voice)
Commissioner Gordon (voice) / Hugo Strange (voice)
Lynne Marie Stewart isAunt Harriet (voice)
Aunt Harriet (voice)
Jeff Bergman isJoker (voice) / Bookworm (voice) / Desmond Dumas (voice)
Joker (voice) / Bookworm (voice) / Desmond Dumas (voice)
Wally Wingert isRiddler (voice) / King Tut (voice)
Riddler (voice) / King Tut (voice)

Permbledhje

Gjysma e fytyrës së avokatit të Gothamit digjet me acid dhe kryen një sërë krimesh të bazuara në numrin 2. Të gjitha veprimet e tij bazohen në hedhjen e një monedhe, një dollar argjendi me dy anë.

Titulli origjinalBatman vs. Two-Face
Vlerësimi IMDb6.2 215 votes
Vlerësimi TMDb7 2 votes