The Book of Revelation (2006) DVD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Book of Revelation (2006) DVD

The Book of Revelation (2006) DVD

A secret he would not share. An obsession he could not control. A mystery he dare not resolve.Jul. 29, 2006 (Australia)118 Min.UNRATED
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Ana Kokkinos
Director

Aktoret

Anna Torv isBridget
Bridget
Tom Long isDaniel
Daniel
Damien Fotiou isShopkeeper
Shopkeeper
Marty Fields isCharging Officer
Charging Officer

Permbledhje

Një mister erotik në lidhje me pushtetin dhe seksin, ngatërresë e viktimës dhe dhunuesit, si dhe luftën e një njeriu për të rimarrë veten e tij të humbur.

Titulli origjinalThe Book of Revelation
Vlerësimi IMDb5.4 1,223 votes
Vlerësimi TMDb4.5 5 votes