Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Infini (2015) HD

Infini (2015) HD

Search. Rescue. Destroy.May. 08, 2015 (Australia)110 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Shane Abbess
Director

Aktoret

Daniel MacPherson isWhit Carmichael
Whit Carmichael
Grace Huang isClaire Grenich
Claire Grenich
Luke Hemsworth isMorgan Jacklar
Morgan Jacklar
Bren Foster isMorgan Jacklar
Morgan Jacklar
Luke Ford isChester Huntington
Chester Huntington
Dwaine Stevenson isRex Mannings
Rex Mannings
Louisa Mignone isPhilipa Boxen
Philipa Boxen
Tess Haubrich isLisa Carmichael
Lisa Carmichael
Harry Pavlidis isHarris Menzies
Harris Menzies
Kevin Copeland isSeet Johanson
Seet Johanson

Permbledhje

Një skuadër Kërkimi dhe Shpëtimi elitare transportohet në një minierë jashtëtokësore për të shpëtuar Uit Karmajkëll, të mbijetuarin e vetëm të shpërthimi biologjik.

Titulli origjinalInfini
Vlerësimi IMDb5.4 11,561 votes
Vlerësimi TMDb5 135 votes