Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Boss (2016) HD

The Boss (2016) HD

Watch your assetsApr. 07, 2016 (USA)91 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Ben Falcone
Director

Aktoret

Melissa McCarthy isMichelle Darnell
Michelle Darnell
Kathy Bates isIda Marquette
Ida Marquette
Kristen Schaal isScout Leader Sandy
Scout Leader Sandy
Cecily Strong isDana Dandridge
Dana Dandridge
Margo Martindale isSister Aluminata
Sister Aluminata

Permbledhje

Një gjigante e industrisë dënohet për tregti të brendshme. Pasi del dhe është gati për t’u bërë zemra e re e Amerikës, jo të gjithë e falin për gjithë gjërat që ajo i kishte bërë më parë.

Titulli origjinalThe Boss
Vlerësimi IMDb5.4 29,043 votes
Vlerësimi TMDb5.5 364 votes