Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Boy Missing (2016) HD

Boy Missing (2016) HD

ThrillerAug. 19, 2016 105 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

-Një avokate vendos të marrë drejtësinë në duart e veta, pasi djali i saj i rrëmbyer gjendet i traumatizuar dhe policia tregohet e paaftë në kapjen e atij, që vogëlushi identifikon si rrëmbyes…

Titulli origjinalSecuestro
Vlerësimi IMDb6.3 votes
Vlerësimi TMDb5.9 53 votes