Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Breathe (2024)

Breathe (2024)

Koha po mbaron.Apr. 04, 2024 93 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një nënë dhe bijë nga Flatbush, që mezi mbijetojnë në një botë me pak oksigjen, duhet të bashkohet për të mbrojtur njëra-tjetrën kur mbërrijnë të huaj duke pretenduar të njohin babanë e zhdukur.

Titulli origjinalBreathe
Vlerësimi TMDb5.15 70 votes