Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Captain America: Civil War (2016) HD

Captain America: Civil War (2016) HD

Divided We FallApr. 27, 2016 (USA)147 Min.PG-13
Your rating: 9
9.1 23 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Sebastian Stan isBucky Barnes / Winter Soldier
Bucky Barnes / Winter Soldier
Anthony Mackie isSam Wilson / Falcon
Sam Wilson / Falcon
Don Cheadle isLieutenant James Rhodes / War Machine
Lieutenant James Rhodes / War Machine
Jeremy Renner isClint Barton / Hawkeye
Clint Barton / Hawkeye
Elizabeth Olsen isWanda Maximoff / Scarlet Witch
Wanda Maximoff / Scarlet Witch

Permbledhje

Një dyzim politik midis aktivitetit të Hakmarrësve sjell një konflikt midis aleatëve të përhershëm Kapiten Amerika dhe Njeriut të Hekurt.

Titulli origjinalCaptain America: Civil War
Vlerësimi IMDb7.9 402,568 votes
Vlerësimi TMDb6.9 5526 votes