Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Entourage (2015) HD

Entourage (2015) HD

Dream Large. Live Larger.Jun. 03, 2015 (USA)104 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Doug Ellin
Director

Aktoret

Jeremy Piven isAri Gold
Ari Gold
Adrian Grenier isVincent Chase
Vincent Chase
Kevin Connolly isEric Murphy
Eric Murphy
Kevin Dillon isJohnny Chase
Johnny Chase
Perrey Reeves isMelissa Gold
Melissa Gold
Rhys Coiro isBilly Walsh
Billy Walsh

Permbledhje

Ylli i filmave Vinsent Çejs, së bashku me miqtë e tij Erik, Breshkën dhe Xhonin janë rikthyer – drejtë e në biznes me agjentin e suksesshëm, të bërë kryetar studioje Ari Gold në një projekt të rrezikshëm që është puna e parë prej regjizori e Vinsit.

Titulli origjinalEntourage
Vlerësimi IMDb6.6 63,791 votes
Vlerësimi TMDb6.2 445 votes