Detention (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Detention (2011) HD

Detention (2011) HD

Cancel Your FutureMar. 16, 2011 (USA)93 Min.R
Your rating: 0
9 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Joseph Kahn
Director

Aktoret

Josh Hutcherson isClapton Davis
Clapton Davis
Dane Cook isPrincipal Verge
Principal Verge
Parker Bagley isBilly Nolan
Billy Nolan
Jessica Lee isCheerleader
Cheerleader
Richard Brake isMr. Nolan
Mr. Nolan
Walter Perez isElliot Fink
Elliot Fink
Will Wallace isDoug Jones
Doug Jones

Permbledhje

Një vrasës serial i lirë në Gjimnazin e Grizzly Lake. Presidenti mendon se vrasësi mund të jetë një nga studentët dhe duke iu druajtur më të keqes në mbrëjen e fundit të vitit, vendos të mbylli mbrapa hekurave të dyshuarit kryesor. Por kjo s’mjafton për të sjellë qetësinë.

Titulli origjinalDetention
Vlerësimi IMDb5.8 12,868 votes
Vlerësimi TMDb5.8 108 votes