Friends with Benefits (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Friends with Benefits (2011) HD

Friends with Benefits (2011) HD

Some friends come with a happy ending.Jul. 21, 2011 (USA)109 Min.R
Your rating: 0
8 6 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Will Gluck
Director

Aktoret

Justin Timberlake isDylan Harper
Dylan Harper
Mila Kunis isJamie Rellis
Jamie Rellis
Woody Harrelson isTommy Bollinger
Tommy Bollinger
Nolan Gould isSammy - Sam the Magnificent
Sammy - Sam the Magnificent
Jenna Elfman isAnnie Harper
Annie Harper
Richard Jenkins isMr. Harper
Mr. Harper
Masi Oka isDarin Arturo Morena
Darin Arturo Morena

Permbledhje

Duke u munduar të shmangin komeditë romantike të Hollivudit, Dylan dhe Jamie zbulojnë se po ti shtosh shoqërisë aktin e seksit, gjërat bëhen më të ndërlikuara.

Titulli origjinalFriends with Benefits
Vlerësimi IMDb6.6 283,300 votes
Vlerësimi TMDb6.5 1736 votes