Ghost Stories (2017) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Ghost Stories (2017) HD

Ghost Stories (2017) HD

Apr. 06, 2018 98 Min.
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Jeremy Dyson
Director

Aktoret

Andy Nyman isProfessor Philip Goodman
Professor Philip Goodman
Martin Freeman isMike Priddle
Mike Priddle
Alex Lawther isSimon Rifkind
Simon Rifkind
Paul Whitehouse isTony Matthews
Tony Matthews
Nicholas Burns isMark van Rhys
Mark van Rhys
Daniel Hill isMr Goodman
Mr Goodman
Deborah Wastell isMrs Goodman
Mrs Goodman
Amy Doyle isEster Goodman
Ester Goodman

Permbledhje

Filip Gudman është një profesor që vihet në ndjekje të disa çështjeve të mistershme duke u munduar të shpjegojë pse nuk janë të frikshme. Por tre çështje pushtimi shpirtrash që do i jepen do e bëjnë dhe atë vetë dyshues dhe të paaftë t’i përgjigjet të pashpjegueshmes…

Titulli origjinalGhost Stories
Vlerësimi IMDb6.6 votes
Vlerësimi TMDb6.9 91 votes