Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Goon (2011) HD

Goon (2011) HD

Meet Doug, The Nicest Guy You'll Ever Fight.Jan. 06, 2012 (USA, Canada)92 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Eugene Levy isDr. Glatt
Dr. Glatt
Marc-André Grondin isXavier Laflamme
Xavier Laflamme
Kim Coates isRonnie Hortense
Ronnie Hortense
Nicholas Campbell isRollie Hortense
Rollie Hortense
Richard Clarkin isGord Ogilvey
Gord Ogilvey
Jonathan Cherry isMarco Belchoir
Marco Belchoir

Permbledhje

Doug Glatt, nuk është aspak i kënaqur me punën e tij dhe e vetmja gjë që di të bëjë është të ndeshet me grushta. Por kur ai shkon me shokun e tij të shohë një ndeshje hokei dhe rreh më të fortin e skuadrës kundërshtare, talneti i tij do t’i sjellë një karrierë të re

Titulli origjinalGoon
Vlerësimi IMDb6.8 72,652 votes
Vlerësimi TMDb6.4 279 votes