Honey: Rise Up and Dance (2018 HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Honey: Rise Up and Dance (2018 HD

Honey: Rise Up and Dance (2018 HD

Apr. 03, 2018 100 Min.
Your rating: 10
10 6 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një balerinë rrugë konkuron për një bursë universiteti, por dekurajohet nga familja dhe i dashuri i saj. E vendosur për t’iu treguar të gjithëve se e kanë gabim, ajo praktikohet në skenat e nëndheshme të Atlantës, për të përmirësuar aftësitë e saj…

Titulli origjinalHoney: Rise Up and Dance
Vlerësimi IMDb5.1 votes
Vlerësimi TMDb6.5 4 votes