Jinn (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Jinn (2014) HD

Jinn (2014) HD

The Secret that Half the World has been Keeping...Apr. 04, 2014 (USA)97 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Ray Park isGabriel
Gabriel
William Atherton isFather Westhoff
Father Westhoff
Milica Govich isMrs. Walker
Mrs. Walker
Danny Mooney isHead Guard of the Asylum
Head Guard of the Asylum
Ron Causey isFrightened Streetwalker
Frightened Streetwalker
Shaun Paul Piccinino isShaun Paul Piccinino
Shaun Paul Piccinino

Permbledhje

Shawn, një projektuesi automotive, gëzon një jetë idilike me gruan e tij të re Jasmine derisa ajo është ndërprerë nga një mesazh të fshehtë.Mesazhi paralajmëron për rrezik të afërt dhe një mallkim që ka.

Titulli origjinalJinn
Vlerësimi IMDb4.2 3,855 votes
Vlerësimi TMDb3.8 26 votes