Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Lazer Team (2015) HD

Lazer Team (2015) HD

Mankind's darkest hour needs our brightest team.Jan. 27, 2016 (USA)102 Min.PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Katër dështakë janë në pozitën për të shpëtuar botën kundër alienëve dhe pajisen me armë për betejën.

Titulli origjinalLazer Team
Vlerësimi IMDb5.7 7,350 votes
Vlerësimi TMDb5.7 90 votes