Pork Pie (2017) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Pork Pie (2017) HD

Pork Pie (2017) HD

The misfits, the mini, the mayhem.Feb. 02, 2017 (New Zealand)105 Min.R
Your rating: 0
9 5 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pork Pie—sjell aventurat e tre të rinjëve të ndjekur nga ligji ndërsa po nisen për në udhëtimin e tyre për në Zelanden e Re me një minikuper të verdhë, duke protestuar dhe ndjekur dashurinë e humbur,me një mori policësh dhe gazetarësh nga pas……

Titulli origjinalPork Pie
Vlerësimi IMDb6.8 408 votes
Vlerësimi TMDb6.3 3 votes